Menu
0

Kosta Boda

Bertil Vallien  Kosta Boda Bertil Vallien - Janus

Kosta Boda Bertil Vallien - Janus

Exclusief kristallen object van Kosta Boda met een zilverkleurige kop en een ver..
€1.450,00
Kosta Boda schaal Vision

Kosta Boda schaal Vision

Roze/amber kleurige schaal uit de Vision serie van Kosta Boda...
€795,00
Hanna Hansdotter Kosta Boda waxinelichthouder Rock

Kosta Boda waxinelichthouder Rock

Kosta Boda waxinelichthouder Rock
€59,00
Aanbieding
Bertil Vallien  Kosta Boda Annual Brains 2026

Kosta Boda Annual Brains 2026

Annual Brains 2026 van Bertil Vallien is een gelaagd kunstwerk waarin schilderij..
€599,00 €549,00
Bertil Vallien  Bertil Vallien unica “Threshold” – Kosta Boda

Bertil Vallien unica “Threshold” – Kosta Boda

“Threshold” van Bertil Vallien is een unieke kristallen boot in metalen fram..
€22.000,00
Kristallen vaas Sofiero

Kristallen vaas Sofiero

Helder kristallen bloemenvaas met een prachtig geslepen patroon..
€269,00
Bertil Vallien  Kosta Boda Ocean

Kosta Boda Ocean

Sculpturen 'Ocean' uit de serie Earth van Kosta Boda door Bertil Vallien..
€159,00
Bertil Vallien  Kosta Boda  'Drifter'

Kosta Boda 'Drifter'

Kristallen boot na ontwerp van Bertil Vallien voor Kosta Boda..
€295,00
Bertil Vallien  Destination Unknown – Wandobject van Bertil Vallien | Kosta Boda

Destination Unknown – Wandobject van Bertil Vallien | Kosta Boda

Destination Unknown is een gelimiteerd wandobject van Bertil Vallien voor Kosta ..
€5.950,00
Kosta Boda schaal

Kosta Boda schaal

Witte schaal uit de Contrast serie van Kosta Boda.
€149,00
Anna Ehrner Kosta Boda schaal

Kosta Boda schaal

Blauwe schaal uit de Contrast serie van Kosta Boda.
€59,00
Anna Ehrner Kosta Boda schaal

Kosta Boda schaal

Blauwe schaal uit de Contrast serie van Kosta Boda.
€149,00
Bertil Vallien  Kosta Boda - Bertil Vallien boot

Kosta Boda - Bertil Vallien boot

Kristallen boot naar ontwerp van Bertil Vallien
€695,00
Aanbieding
Bertil Vallien  Kosta Boda Brains Mind Set

Kosta Boda Brains Mind Set

Kosta Boda glaskunst 'Brains Mind Set' door Bertil Vallien
€1.900,00 €1.450,00
Bertil Vallien  Kosta Boda Bertil Vallien Azur Look – Exclusief handgemaakt kristallen kunstobject

Kosta Boda Bertil Vallien Azur Look – Exclusief handgemaakt kristallen kunstobject

Kristal serica 'Azur Look' uitgebracht door Kosta Boda.
€229,00
Kosta Boda vaas Pavilion - groen

Kosta Boda vaas Pavilion - groen

Prachtig handgemaakte kristallen vaas Pavilion in groen exclusief van Kosta Bod..
€175,00
Anna Ehrner Kosta Boda schaal  - Contrast

Kosta Boda schaal - Contrast

Witte schaal uit de Contrast serie van Kosta Boda.
€59,00
Anna Ehrner Kosta Boda schaal Contrast

Kosta Boda schaal Contrast

Witte schaal uit de Contrast serie van Kosta Boda.
€75,00
Göran Wärff Kosta Boda Mirage  set

Kosta Boda Mirage set

Handgemaakt kristallen set Mirage van Goran Wärff voor Kosta Boda. Mirage combi..
€1.850,00
Happy – Set van 3 Handgemaakte Kosta Boda Theelichthouders

Happy – Set van 3 Handgemaakte Kosta Boda Theelichthouders

Breng warmte en sfeer in huis met Happy, de kleurrijke set van drie handgemaakte..
€69,00
Waxinelichthouder 'Valentino' in hart vorm

Waxinelichthouder 'Valentino' in hart vorm

Kristallen waxinelichthouder Valentino exclusief van Kosta Boda-Orrefors..
€39,00
Bertil Vallien  Kosta Boda

Kosta Boda

Uniek object naar ontwerp van Bertil Vallien.
€595,00
Aanbieding
Kristal vaas Raspberry

Kristal vaas Raspberry

Kristallen Orrefors vaas Raspberry
€89,00 €79,00
Aanbieding
Göran Wärff Whisky karaf met 2 whisky glazen

Whisky karaf met 2 whisky glazen

Stijlvolle whisky set in luxe geschenkverpakking
€249,00 €169,00

Kosta Boda glas en kristal collectie

Kosta Boda geniet een wereldwijde bekendheid. De glaskunstwerken zijn te vinden in vele musea over de gehele wereld. De unieke kans om exclusief partner te worden van Kosta Boda in Nederland heeft Kristal-glas.nl dan ook met beide handen aangegrepen.

De zuiverheid van het Scandinavische Kosta Boda kristal en de prachtige vormgeving sluiten perfect aan bij de 250 jarige Leerdamse glastraditie. De meesterglasblazers van Kosta Boda doen ons, samen met de beroemde Zweedse glaskunstenaars, elke keer weer versteld staan van de mogelijkheden met glas. De verscheidenheid aan kleuren en technieken tonen de beheersing van het zuivere materiaal. Dagelijks zijn we in contact met het bedrijf in Zweden, zodat we altijd op de hoogte zijn van de nieuwste ontwikkelingen.

Kristalfabriek

Jaarlijks brengen onze medewerkers een bezoek aan de kristalfabriek in Kosta. We spreken met de beroemde ontwerpers en delen onze gedeelde passie met de meesterglasblazers van Kosta Boda. Ieder jaar is het weer een bijzondere ervaring om in dit prachtige land het eeuwenoude vakmanschap te mogen aanschouwen. Door het intensieve contact en de goede relaties in Zweden lukt het om de mooiste objecten van Kosta Boda te tonen in Nederland.

Kosta Boda kopen

Kosta Boda is opgericht in 1742 en vindt zijn oorsprong in de Zweedse provincie Småland van waaruit tot op de dag van vandaag de glaskunstwerken ontworpen en gemaakt worden. Glaskunst welke Kosta Boda door jarenlange expertise toegankelijk maakt voor alle liefhebbers van glas en kristal. Het merk Kosta Boda zoals we het vandaag de dag kennen is ontstaan ​​door een fusie van glasfabrieken in Kosta, Boda en Åfors.

Unica van vele duizenden euro’s tot kleinere betaalbare kunstwerken, Kosta Boda heeft oog voor alle mensen die van kristal houden. Kosta Boda kopen? De samenwerking tussen Kristal-Glas en Kosta Boda heeft onze collectie doen uitbreiden naar maar liefst 300 unieke glaskunst objecten.

Kosta Boda glaskunst bewonderen in Leerdam

In onze Kristal- en Glaswinkel te Leerdam bent u van harte welkom om de prachtige Kosta Boda glaskunst objecten te komen bewonderen. Wanneer u een glaskunst object besteld via de webshop en woonachtig bent in Nederland ontvangt u het binnen 2 werkdagen in huis. Wanneer u het object een persoonlijke touch wilt meegeven is het ook mogelijk dat het voor u gegraveerd wordt!

Veelgestelde vragen

Wat is Kosta Boda glaskunst? Kosta Boda is een Zweeds merk dat wereldwijd bekend staat om zijn kleurrijke, creatieve en hoogwaardige glaskunstobjecten, vaak handgemaakt door gerenommeerde ontwerpers.
Is Kosta Boda glaskunst handgemaakt? Ja, veel stukken van Kosta Boda worden met de hand geblazen en afgewerkt. Elk kunstwerk is uniek en draagt de signatuur van vakmanschap.
Is Kosta Boda glaskunst geschikt als cadeau? Zeker! Kosta Boda glaskunst is zeer geliefd als luxe cadeau bij jubilea, huwelijken, pensioen of zakelijke geschenken.
Zijn de kunstobjecten van Kosta Boda gelimiteerd? Veel stukken worden uitgebracht in gelimiteerde oplages, waardoor ze extra waardevol zijn voor verzamelaars en liefhebbers.
Hoe verzorg ik Kosta Boda glasobjecten? Reinig met een zachte doek en lauw water. Vermijd agressieve schoonmaakmiddelen of de vaatwasser om beschadiging te voorkomen.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €0,00 en de verzending is gratis

Product filters

Prijs
Min: €0
Max: €25000
Glaskunstenaars
  • Bekijk meer