Glaskunst gemaakt door glaskunstenaar Paul Spannenberg in de Glasblazerij Leerdam. Lees meer..
Deze prachtige flesvaas van glaskunstenaar Paul Spannenberg is gemaakt in de Glasblazerij Leerdam. De slanke hals en de strakke onderzijde geven het object een elegante uitstraling, terwijl het kleurrijke binnenwerk uitnodigt om steeds opnieuw te kijken.
In de kern bevinden zich vele gekleurde glaselementen, omsloten door een dikke laag helder glas. De heldere buitenlaag geeft diepte aan de kleuren en laat de patronen vanuit verschillende hoeken telkens anders uitkomen.
Met haar hoogte van 34 cm komt deze flesvaas mooi tot haar recht op een dressoir, in een open kast of op een eigen plek waar het licht het glas kan bereiken. Ook zonder bloemen is het een bijzonder kunstobject dat kleur en karakter aan het interieur geeft.
De flesvaas is gesigneerd door Paul Spannenberg. Een bijzonder stuk Leerdamse glaskunst om zelf van te genieten of cadeau te geven aan een liefhebber van glas.
Glaskunst gemaakt door glaskunstenaar Paul Spannenberg in de Glasblazerij Leerdam.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen